O nas

Punkt Pobrań Krwi DAM-MED

Jesteśmy Punktem Pobrań Krwi na kaliskim osiedlu Majków – przy ulicy Żeromskiego 21-23 – w którym mogą Państwo wykonać podstawowe i specjalistyczne badania krwi oraz innego materiału. Znaczna część wyników dostępna jest online już tego samego dnia.

W naszym Punkcie mogą Państwo wykonać pobranie krwi i wszelkiego rodzaju badania analityczne, takie jak np. morfologia, badanie moczu: ogólne oraz posiew, glukoza, magnez, kreatynina, kwas moczowy, elektrolity (sód i potas), cholesterol, próby wątrobowe czy TSH, FT3, FT4, jak również hormony, markery nowotworowe, przeciwciała (infekcje) i autoimmunologię oraz wiele innych. Nasz Punkt Pobrań czynny jest od poniedziałku do soboty,

Cechujemy się indywidualnym podejściem do Naszych Pacjentów, dużą dbałością o poprawność i wiarygodność wyników, dlatego też zwracamy uwagę na prawidłowe przygotowanie się do badań oraz odpowiednie procedury samego zabiegu pobierania krwi. Komfort, wygoda oraz przyjazna atmosfera zdecydowanie pozwolą Państwu miło wspominać wizytę w naszym Punkcie. Służymy rozmową oraz radą, co do wykonanych wyników. Wskazujemy Pacjentowi drogę dalszej diagnostyki i specjalistów. W naszym Punkcie możesz również zamówić pobranie krwi u Pacjenta w domu lub innym wyznaczonym miejscu (pobranie krwi z dojazdem Kalisz i okolice).

"Tworzymy Instytucję Medyczną, której najwyższym dobrem są zdrowie i komfort Pacjenta. Staramy się, aby diagnostyka zdrowotna Pacjenta mogła odbyć się bez zbędnej zwłoki. Mamy nadzieję, że pobieranie krwi stanie się przyjemniejsze dla osób stroniących od systematycznych badań krwi. Dbamy o edukację, szczególnie w zakresie cukrzycy, ale i również analizy wyników badań. W naszym Punkcie doradzamy w zakresie diagnostyki i leczenia, oferujemy indywidualne podejście do Pacjenta, służymy pomocą w rozwiązaniu jego problemów zdrowotnych."

właściciel, mgr piel. Damian Wojciechowski